BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 7799021
nr 779 9021
Ljusstakar
Ett par, Meissenkopia, 1800-tal, höjd: 39
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
tisdag 25 september 2012
kl 05:04:38